#

אודות


טחנת קמח הארץ נולדה מתוך אהבה לגרגר החיטה, הכוסמין, השיפון וסוגיהם השונים.
הטחנה הוקמה על מנת להתחיל מהפכה שקטה בעולם הקמח האיכותי בארץ ולהעניק לכם האופים, קמח איכותי יותר ובמחיר הוגן יותר.

ניתן לכנות את הטחנה שלנו "טחנת בוטיק" - טחנה המעניקה שירות אישי ומקצועי לכל סוגי העסקים בתחום.
החל מהאופה החובב בבית ועד לאופה המקצועי במאפיות בכל סדר גודל.
אנו למודי ניסיון ובמרוצת השנים למדנו את מלאכתנו על בוריה, הכרנו את צורכי האופים למיניהם וצברנו לעצמנו את היכולת להתאים לכל אחד באופן מדויק ביותר, את הקמחים אשר יעניקו מענה מושלם לצרכיו ולמאפיו.

אנו, ב-"קמח הארץ" מייצרים מגוון רחב של קמחים מיוחדים מחומרי גלם איכותיים - את חלקם אנו מגדלים בעצמנו, חלקם מיוצרים עבורנו בארץ וחלקם מיובאים מספקים שנבחרו בקפידה מאזור מערב אירופה.
אנו מכירים אישית את המגדלים ואת רמת המקצועיות והאמינות שלהם. בצורה זו אנו יכולים לבקר את הקמח  במהלך תהליך הייצור כולו - מרגע צמיחתו של גרגר הדגן ועד סיום הייצור העצמי אצלנו.

בטחנה שלנו הפקת הקמח מתבצעת באמצעות טחינה באבן ריחיים. טחינה ייחודית זו מאפשרת לקמח להיטחן בצורה אחידה וללא חימום, וכך עבודתינו מניבה קמח שנטחן בצורה מדויקת ואיכותית.
כל חומרי הגלם עימם אנו עובדים נשמרים בחדרי קירור, בטמפרוטורות קבועות התורמות ל"התפתחות" הקמח מבלי לגרום לו לנזק. כמו כן את מוצרינו אנו אורזים באריזות וואקום ללא חומרים משמרים, אריזה זו משמרת את הקמח לאורך זמן ומאפשרת שימוש בקמח ללא ניפוי - עובדה זו העניקה למוצרינו את אישור בד"ץ.

"קמח הארץ" משווקת את מוצריה למאפיות ולבתי מאפה שונים, את האריזות הביתיות שלנו ניתן לרכוש אצלינו בטחנה ועד דלת ביתכם באמצעות דואר ישראל. 
טחנת קמת הארץ הינה טחנה כשרה הממוקמת בנגב המערבי - במושב כוכב מיכאל.

 

ליצירת קשר חייגו: 08-644-2224.